P I L S Ē T I Z P Ē T E
industriālais tūrisms
URBAN EXPLORATION

RUST IN PEACE

Šeit raksta


DŽERIJS ŠTERNS www.whiterabbit.lv

Saistītie projekti
Kontaktiem

Aktuālās publiskās un sabiedriskās apspriešanas

Vakar uzsākta priekšlikumu pieņemšana viena detālplānojumu izstrādei, tāpat šonedēļ turpinās vienas būvniecības ieceres publiskā apspriešana un priekšlikumu pieņemšana vairākiem detālplānojumiem, kā arī divu detālplānojumu sabiedriskās apspriešanas.

Ar 24.novembri tiek uzsākta priekšlikumu pieņemšana teritorijas Rīgā, starp Dzirnavu ielu, Abrenes ielu, Lāčplēša ielu un Firsa Sadovņikova ielu detālplānojuma izstrādei. Informācija par detālplānojuma uzsākšanu ir pieejama internetā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”. Rakstiskus priekšlikumus līdz š.g. 23.decembrim var nosūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4 vai Detālplānojuma izstrādātajam: SIA „Rīgers”, Rīgā, Skolas ielā 21-203.

Līdz 3.decembrim turpinās publiskā apspriešana būvniecības iecerei „Daudzfunkcionālais trīs līdz septiņu stāvu daudzdzīvokļu un biroju ēku komplekss” Krišjāņa Barona ielā 54/58. Informatīvie materiāli par būvniecības ieceri apskatāmi Rīgas domes Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas telpās Brīvības gatvē 266, kā arī www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”. Aptaujas lapas iesniedzamas Izpilddirekcijā un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Klientu apkalpošanas centrā.

Šonedēļ turpinās priekšlikumu pieņemšana četru detālplānojumu izstrādei:

  1. teritorijai starp Pulkveža Brieža, Sporta ielu, Skanstes ielu un Hanzas ielu. Teritorijā ir paredzēts attīstīt daudzfunkcionālu apbūvi, ietverot komerciālo, dzīvojamo, atpūtas, izglītības u.c. sabiedriskās funkcijas. Rakstiskus priekšlikumus līdz 11.decembrim var nosūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Klientu apkalpošanas centra Amatu ielā 4 vai SIA „Grupa 93” birojā Kr.Barona ielā 3 – 4.
  2. zemesgabalam Līduma ielā, Gaiļezera ielā, Hipokrāta ielā un tam piegulošajai teritorijai. Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus detālplānojuma izstrādei var iesniegt līdz 19.decembrim Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Klientu apkalpošanas centrā Amatu ielā 4, vai SIA „Merks” Skanstes ielā 1.
  3. zemesgabalam Vecāķu prospektā. Rakstiskus priekšlikumus līdz 3.decembrim var nosūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi Pilsētas attīstības departamentam Klientu apkalpošanas centra Amatu ielā 4 vai arhitekta Aleksandra Sološenko birojā Stirnu ielā 13a–2a.
  4. teritorijai Šampētera ielā 1. Rakstiskus priekšlikumus līdz 5.decembrim var nosūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā Klientu apkalpošanas centrā Amatu ielā 4 vai projektētājam – SIA „Metrum” Elizabetes ielā 20.

Informācija par detālplānojumu uzsākšanu ir pieejama Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Līdz 2.decembrim turpinās detālplānojuma 1.redakcijas sabiedriskā apspriešana zemes gabalam Kokneses prospektā 1a. Detālplānojuma 1.redakcijas materiāli apskatāmi Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Klientu apkalpošanas centrā un arhitektu birojā SIA „NAMS”. Informācija par detālplānojumu pieejama arī Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas” un Ziemeļu rajona izpilddirekcijā, Rūpniecības ielā 21. Rakstiskus priekšlikumus un sabiedriskās apspriešanas atsauksmju anketas var iesniegt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Klientu apkalpošanas centrā vai detālplānojuma izstrādātājiem SIA „NAMS”. Sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks š.g. 25.novembrī plkst. 17:00 arhitektu biroja SIA „NAMS” telpās Rīgā, Palasta ielā 7.

Tāpat līdz 2.decembrim turpinās detālplānojuma 1.redakcijas sabiedriskā apspriešana vairākām teritorijām Rumbulā. Detālplānojuma 1.redakcijas materiāli apskatāmi Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Klientu apkalpošanas centrā, Rīgas Latgales priekšpilsētas izpilddirekcijā un SIA „Lejnieku projektēšanas birojs”. Informācija par detālplānojumu ir pieejama internetā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas. Atsauksmju anketas var saņemt un aizpildītas iesniegt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Klientu apkalpošanas centrā vai SIA „Lejnieku projektēšanas birojs” Baložu ielā 33, kā arī sūtīt pa pastu.

Plašāka informācija par aktuālām publiskajām un sabiedriskajām apspriešanām ir pieejama Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>