P I L S Ē T I Z P Ē T E
industriālais tūrisms
URBAN EXPLORATION

RUST IN PEACE

Saistītie projekti
Kontaktiem

Skaistums pālī

Ass kontrasts un pretstatu mijiedarbība – tādu ceļu šajā 2014. gada novembra kadru sērijā izvēlējies fotogrāfs Fabiens Barons, izaicinošās mākslas lielmeistara Endija Vorhola savulaik dibinātā žurnāla “Interview” redakcionālais direktors. Savukārt ballīšu kritušo karalieņu lomā iejutušās modeles Anja Rubik, Lily Donaldson, Andreea Diaconu, Daria Strokous un Edita Vilkeviciute. Papildus iesaistītie – stilists Karl Templer, frizieris Yannick D’is, grimētājs Mark Carrasquillo.

Sērijas nosaukums ir “Pretty Wasted” – tiešs tulkojums varētu būt “krietnā dzērumā”, bet tuvāk oriģinālam un reizē poētiskāk varētu teikt “skaistā pālī”. Nevar gan noliegt, ka reizē nosaukumā varētu būt ietverta arī vārdu spēle: “skaistums, kas izmests miskastē” – vizuālais risinājums to pamato. Plašākām masām nepilnīgi izprotamais vēstījums, protams, ir licis autoram un modelēm saņemt publisku brāzienu pa ausīm, apvainojumu saturs gluži loģiski sākās ar estētikas jūtu iztrūkumu un beidzās (vai vismaz turpinājās) ar vardarbību pret sievietēm. Un visdrīzāk jau tieši šie skandāli arī bija sesijas mērķis, ko tur liegties, – kā nekā droša metode popularitātes vairošanai.

Taču doma man patīk :)

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>