P I L S Ē T I Z P Ē T E
industriālais tūrisms
URBAN EXPLORATION

RUST IN PEACE

Saistītie projekti
Kontaktiem

Drošība

UrbanTrip darbība ietver sevī ne tikai fotogrāfiem raksturīgās aktivitātes, bet arī ekstrēmā tūrisma elementus, kas prasa stingru drošības tehnikas ievērošanu, lai pasargātu no iespējamām problēmām gan sevi, gan savus komandas biedrus.

Preventīvie drošības pasākumi var atšķirties katrā objektu tipā un ir obligāti saskaņojami pirms attiecīgās aktivitātes sākuma – šeit īsumā publicējam tos, kas ir vienojoši visiem objektu tipiem.

Apģērbs un apavi

Labi apavi ir nozīmīga pasākuma daļa, ja esat iecerējis pievērsties digeru aktivitātēm. Tiem jābūt ērtiem, izturīgiem, potīti fiksējošiem – lai izvairītos no sastiepumiem vai izmežģījumiem.  Nereti der pievērst uzmanību arī to spējai nelaist cauri ūdeni. Apģērbs jāizvēlas izturīgs, pret vēju aizsargājošs, kā arī ērts, bet ne pārāk brīvs, lai tā daļas neķertos aiz armatūras u.c. Vēlams vilkt tādas drēbes, kuras nav žēl sasmērēt vai nejauši saplēst.

Citi atribūti

Pieredze rāda, ka ļoti bieži digera darbībā noder spēcīgs kabatas lukturītis un termoss ar karstu tēju. Laiku pa laikam par skādi nenāks arī darba cimdi. Domājams, neviena pielietojums nav plašāk jāskaidro…

Svarīgi!

Nekad neapmeklējiet kādu objektu viens pats – lai gadījumā, ja Jums rodas kāda trauma vai cita problēma, vienmēr ir tuvumā vēl kāds cilvēks, kas var sagādāt palīdzību. Tikai uz mobilajiem sakariem digeris paļauties nevar, jo atsevišķos objektu tipos var nebūt pieejama sakaru zona vai arī var rasties problēmas, nespējot operatīvi izskaidrot glābējiem savu atrašanās vietu.

Vēl svarīgāk!

Digerveidīgu aktivitāšu laikā nelietojiet alkoholu un citas apreibinošas vielas – mūsu apmeklētās vietas mēdz būt bīstamas pat skaidrā esošiem cilvēkiem, bet apreibinājies ceļabiedrs var viegli radīt  veselībai un pat dzīvībai bīstamas situācijas gan sev, gan saviem kolēģiem. Vēlams ir nelietot alkoholu arī iepriekšējā vakarā.