P I L S Ē T I Z P Ē T E
industriālais tūrisms
URBAN EXPLORATION

RUST IN PEACE

Saistītie projekti
Kontaktiem

Latvijas pierobežas pēdējie mohikāņi

Izrādās, man pat līdz šim neko nenojaušot, top fotogrāmata par Latviju, droši vien iespaidīga un droši vien ļoti interesanta. Autores ir divas meitenes – Elīna Kursīte un Elīna Kolāte, kuras vienojušās, ka viena bildēs un otra rakstīs. Un nu grāmatai vēl arvien tiek vākti izdošanas līdzekļi, kas dod iespēju procesā piedalīties ikvienam!

Lūk, te ir saite ziedojumiem tiešsaistes režīmā:
https://projektubanka.lv/projects/latvijas-pierobezas-pedejie-mohikani

Zinu, ka viena no Elīnām tik tiešām ir ļoti labs fotogrāfs. Un ar interesi gaidu, kā būs, kad otra uzrakstīs kaut ko vidēji nopietni un skaisti, bez ierastās kodīgi ironiskās plosīšanās – jo re, te taču ir tam brīnišķīga iespēja! Un kopā tas varētu būt ļoti labi.

Savulaik arī paši pāris URBANTRIP projektu ietvaros braukājām tieši pa pierobežas ciemiem, un arvien atceros toreiz gūtās emocijas. Varbūt kādreiz pilsētniekam šķiet, ka tālajos reģionos cilvēki ir atpalikuši no “tās īstās dzīves” un ir ierakušies tikai darbos bez iespējas dzīvi izdzīvot, taču patiesībā tieši mēs visvairāk varētu no viņiem pamācīties – to īsto sirsnību, atklātību, tīri cilvēcisko izpalīdzību.

Lai apņēmīgajām autorēm veicas!

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>