P I L S Ē T I Z P Ē T E
industriālais tūrisms
URBAN EXPLORATION

RUST IN PEACE

Šeit raksta


DŽERIJS ŠTERNS www.whiterabbit.lv

Saistītie projekti
Kontaktiem

Satiksmes maiņa Ulmaņa gatvē

No šodienas vakara (kā īstermiņa risinājums satiksmes drošības uzlabošanai) kreisā pagrieziena manevram Kārļa Ulmaņa gatvē virzienā no centra uz Vienības gatvi Jelgavas virzienā un taisnajam virzienam uz Jūrmalu zaļais luksofora signāls būs ilgāks, kā arī tiks likvidēts kreisais pagrieziens Kārļa Ulmaņa gatvē no Jūrmalas virziena uz Vienības gatvi, un autovadītāji nokļūt nepieciešamajā virzienā varēs, turpinot ceļu taisni līdz Salu tiltam un veicot kreiso pagriezienu apgriešanās vietā pie Mūkusalas rotācijas apļa.

Autovadītāji, kas brauc no Rīgas Jelgavas virzienā un no Jelgavas Jūrmalas virzienā, turpmāk kreiso pagriezienu šajā krustojumā varēs veikt droši pie zaļā luksofora signāla, jo pretimbraucošās transporta plūsmas būs aizturētas. Pirmo reizi Latvijā šajā krustojumā pie luksoforiem būs uzstādīti indikatori, kas ar signālu sarkana krustiņa veidā autovadītājus informēs, ka pretimbraucošajiem ir sarkanais luksofora signāls un ka droši var veikt kreiso pagriezienu.

Vairāk informācijas: http://ltvzinas.lv/?n=zinas&id=1636

Vēl šajā kategorijā:

1 comment to Satiksmes maiņa Ulmaņa gatvē

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>