P I L S Ē T I Z P Ē T E
industriālais tūrisms
URBAN EXPLORATION

RUST IN PEACE

Šeit raksta


DŽERIJS ŠTERNS www.whiterabbit.lv

Saistītie projekti
Kontaktiem

Skrundas pilsētiņai mainās pircējs

Vēl nesen rakstīju, ka kādam Krievijas uzņēmumam pārdota Skrundas lokatora pilsētiņa, un nedaudz arī nervozēju par minētā pircēja nolūkiem. Bet re, laiks iet – un mums ir sagādāts jauns pārsteigums. Pircējs ir atteicies no kārotā kumosa, un Skrundas lokatora teritorijai būs pavisam cits saimnieks.

Nekustamo īpašumu “Mežaine” Skrundas novada Ranķu pagastā par 1 548 966 latiem pārdos izsoles jaunajam uzvarētājam, šoreiz fiziskai personai – kādam Magomedam Gurbanovam. Vismaz tādu informāciju šobrīd izplata Privatizācijas aģentūras (PA) Ārējo sakaru daļas vadītāja Anete Frīdenšteina-Brīdiņa.

Gurbavovs privatizēs Skrundas pilsētiņu par 1 548 966 latiem, no kuriem apbūves cena ir 71 459,32 lati, samaksu veicot 80% latos (57 167,28 lati) un 20% privatizācijas sertifikātos (510,43 gab.), un zemesgabala cena 1 477 506,68 latu, samaksu veicot 100% latos.

Kāpēc no darījuma atteicies iepriekš izsludinātais izsoles uzvarētājs, PA neizpauž.

Vēl šajā kategorijā:

1 comment to Skrundas pilsētiņai mainās pircējs

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>