P I L S Ē T I Z P Ē T E
industriālais tūrisms
URBAN EXPLORATION

RUST IN PEACE

Šeit raksta


DŽERIJS ŠTERNS www.whiterabbit.lv

Saistītie projekti
Kontaktiem

Par drošību

Raidījums “Degpunktā” vakar ziņoja, ka viena UrbanTrip adeptiem interesanta objekta lifta šahtā iekritis kāds puisis un guvis veselu rindu smagu traumu. Ar viņu kopā esot pat bijuši draugi, kuri gan vienā mierā devušies mājās, neaizdomājoties par sava biedra noslēpumaino izzušanu – atliek tikai minēt, kāpēc tā. Taču pie attiecīgo ziņu komentāriem internetā gan nākas secināt, ka atkal vainīgie tiek meklēti visur, izņemot tur, kur tie patiešām atrodas. Tas ir, pašos.

Operatīvā informācija liecina, ka cietušais ir vismaz 18 gadus vecs – tātad, vismaz teorētiski spējīgs domāt patstāvīgi un rūpēties par savu drošību. Bet šādos objektos to nedrīkst aizmirst nevienu mirkli. UrbanTrip un tamlīdzīgu grupu aktivitātes nav ierindojamas tikai izklaides lauciņā, bieži vien tās robežojas arī ar ekstrēmo tūrismu, kurš savukārt paredz ļoti stingru drošības tehnikas ievērošanu, lai pasargātu no iespējamām problēmām gan sevi, gan savus komandas biedrus.

AICINU ARĪ TEVI IEPAZĪTIES AR MŪSU DROŠĪBAS PAMATNOTEIKUMIEM!
http://urbantrip.lv/blog/?page_id=628

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>